Fegyvertartás az USA-ban 1. – Szabadság, őrület, vagy lobbi?
Nem könnyű európai fejjel 654ewqmegérteni, hogy egész pontosan mi a helyzet az Egyesült Államokban a fegyvertartás kapcsán, hiszen egyfelől egy a történelemből itt ragadt furcsaságról, másfelől „népszokásról”, harmadrészt pedig valami egészen másról van szó. Amerikában annyi lőfegyver van civil kézben, hogy a hivatalos adatok szerint is 100 főre 89 darab jut. És bizony ismerjük mindennek negatív hatásait is, ha máshonnan nem, [...]









